^Back To Top

O Naszej Hodowli

 

 

 

 

HODOWLA WINTER SKY FCI

 

Kochałam psy od dzieciństwa, ale musiałam czekać bardzo długo, aby zrealizowały się moje pragnienia. Hope jest psem, o którym marzyłam wiele lat. Kiedy wreszcie wyprowadziła się z ciasnego mieszkania wiedziałam, że nadszedł czas i mogę poszukać mojego upragnionego psiego przyjaciela. Od lat byłam zakochana w samojedach. Byłam pewna, że to rasa stworzona dla mnie. Szukałam mojej Hope przez ponad rok. Analizowałam rodowody i linie hodowlane. Wiedziałam też, że muszę poczuć to „coś”. Kiedy wreszcie skontaktowałam się w maju 2014r. z serbską hodowlą Aklaro i otrzymałam pierwsze zdjęcia, wiedziałam od razu, że to mój pies. Czerwona dziewczynka dosłownie skradła mi serce.
W lipcu Hope była już z nami. Szalone ciekawe świata szczenię. Bez problemu zaaklimatyzowała się w nowym domu. Zdobyła miłość wszystkich domowników.
Jesteśmy małą, domową hodowlą. Hope mieszka z nami w domu i stanowi część naszej rodziny. Jest naszym psim towarzyszem życia. Wraz z naszymi dziećmi stanowią nieodłączny team.
Na co dzień pracuję, jako pedagog. Wiem, jak ważne są relacje w wychowywaniu dzieci. Myślę, że tak samo jest ze szczeniętami i, że te pierwsze chwile życia maluchów rzutują na całą ich przyszłość oraz ich więzi z przyszłymi właścicielami. Dbamy o to, aby maluchy były dobrze socjalizowane. Hope i szczeniaki cały czas są z nami w domu. Mają stały kontakt z wszystkimi członkami rodziny oraz z przyjaciółmi. Są przyzwyczajone do domowych odgłosów i do dotyku. Pragniemy, aby szczenięta opuszczające naszą hodowlę były szczęśliwe i to szczęście wniosły do swoich przyszłych domów.

 

 

 

 

 

 

 

Flag Counter

Designed by Winterfield's Samoyeds for Winter Sky kennel.
Copyright © 2016. All rights reserved